107AXZ050M
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
107AXZ050M
JLCPCB Part #
C6360684
Package
SMD,D8xL10.6mm
Description
-55℃~+105℃ 10.6mm 100uF 150mA@120Hz 2.321Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS