PQ108081H-101MHF
MFR.Part #
PQ108081H-101MHF
JLCPCB Part #
C6358429
Package
SMD-3P,27.9x27.9mm
Description
10.1A 100mΩ 100uH ±20% SMD-3P,27.9x27.9mm Power Inductors ROHS