PCSDR74-2R2M-RC
MFR.Part #
PCSDR74-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C6356995
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
15.1mΩ 2.2uH 4.747A 7.05A ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS