PC16SV-10IP06-103A2020-TA
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PC16SV-10IP06-103A2020-TA
JLCPCB Part #
C6356837
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 200mW ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS