PC16SH-10CP06-473A2020-TA
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PC16SH-10CP06-473A2020-TA
Description
1 200mW 47kΩ ±20% ±300ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS