PC0504-4R7M-RC
MFR.Part #
PC0504-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C6356807
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.8A 4.7uH 60mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS