PC0504-100M-RC
MFR.Part #
PC0504-100M-RC
JLCPCB Part #
C6356805
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.44A 100mΩ 10uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS