SSW50R100S
Extended
Manufacturer
Shanghai Super Semiconductor
MFR.Part #
SSW50R100S
JLCPCB Part #
C696583
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13pF 2.1nF 2.5V 284W 33A 45nC@10V 500V 85mΩ@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS