P6SMBJ48A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ48A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6351727
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 48V 53.3V 600W@10/1000us 7.7A@10/1000us 77.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS