MOR03SJ0562A10
MFR.Part #
MOR03SJ0562A10
JLCPCB Part #
C71894
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
350V 3W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS