OWR-3052T-32A
Extended
Manufacturer
Ole Wolff Electronics Inc.
MFR.Part #
OWR-3052T-32A
Description
100Hz~20kHz 10mW 150Hz 30mm 32Ω 5.1mm Electromagnetic - Speakers ROHS