TSM032NH04CR RLG
MFR.Part #
TSM032NH04CR RLG
JLCPCB Part #
C6339341
Package
PDFNU-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 115W 2.896nF 25A、81A 3.2mΩ@10V 3.6V 32pF 40V 45nC@10V PDFNU-8(5x6) MOSFETs ROHS