TSM019NH04CR RLG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM019NH04CR RLG
JLCPCB Part #
C6339339
Package
PDFNU-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9mΩ@10V 150W 3.6V 35A、100A 40V 47pF 6.029nF 89nC@10V PDFNU-8(5x6) MOSFETs ROHS