ZT028LDCTG
MFR.Part #
ZT028LDCTG
Description
-30℃~+65℃ 20V~28V 3.7kHz 30.74mm 56.75mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS