XE164F24F66LACFXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XE164F24F66LACFXUMA1
JLCPCB Part #
C6336719
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16 Bit 192KB 24KB 3V~5.5V 66MHz 75 Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS