MSE14MPS1
MFR.Part #
MSE14MPS1
JLCPCB Part #
C6313378
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 23mm 23mm 3.9kHz 75dB 7V~14V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,23x23mm Buzzers ROHS