MP2307DN-LF-P
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MP2307DN-LF-P
JLCPCB Part #
C6306034
Package
SOIC-8-EP
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5mA 340kHz 3A 4.75V~23V 925mV~20V Adjustable Buck Buck Built-in Yes SOIC-8-EP DC-DC Converters ROHS