MLC20-6R8K-RC
MFR.Part #
MLC20-6R8K-RC
JLCPCB Part #
C6305178
Description
25mA 29MHz 45@4MHz 6.8uH 800mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS