MLC20-270K-RC-TR
MFR.Part #
MLC20-270K-RC-TR
JLCPCB Part #
C6305176
Description
14MHz 27uH 35@1MHz 5mA 900mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS