UEE-3.3/45-D48NB-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEE-3.3/45-D48NB-C
Description
1 150W 2.25kV 3.3V 36V~75V 45.5A 92% - Isolated Power Modules ROHS