MC22FF151F-F
MFR.Part #
MC22FF151F-F
JLCPCB Part #
C6300121
Description
-55℃~+125℃ 150pF 1kV 4mm 5.7mm ±1% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS