SD200SC100A1.T2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD200SC100A1.T2
Description
100V 100uA@100V 60A 870mV@60A - Schottky Diodes ROHS