SCE028MD3DT8B
MFR.Part #
SCE028MD3DT8B
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2.9kHz 38.39mm 42.85mm 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS