TPK15KP33A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
TPK15KP33A
JLCPCB Part #
C6290275
Package
SPD-4
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW@10/1000us 282A 33V 36.7V 53.3V TVS Unidirectional SPD-4 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS