SBT12EHFL
MFR.Part #
SBT12EHFL
Description
-30℃~+65℃ 14mm 2.075kHz 44.45mm 85dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS