S42C083223JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C083223JP
JLCPCB Part #
C6289226
Package
1206
Description
22kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS