J1512CT240VAC1.2
MFR.Part #
J1512CT240VAC1.2
JLCPCB Part #
C6280093
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 240V 25ms 25ms 300V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS