J1511CP110VAC1.2D
MFR.Part #
J1511CP110VAC1.2D
JLCPCB Part #
C6280069
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 110V 20A 25ms 25ms 300V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS