J116F11AW24VDCS1.5
MFR.Part #
J116F11AW24VDCS1.5
JLCPCB Part #
C6280060
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15ms 24V 277V@AC 50A AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS