IPP023N04NGXKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP023N04NGXKSA1
JLCPCB Part #
C6279934
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 10nF@20V 120nC@10V 167W 2.3mΩ@90A,10V 40V 4V@95uA 90A TO-220-3 MOSFETs ROHS