RN10A10R0CT5-10
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN10A10R0CT5-10
JLCPCB Part #
C6277040
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS