HHXJ250ARA471MJA0G
MFR.Part #
HHXJ250ARA471MJA0G
JLCPCB Part #
C6268493
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 20mΩ 25V 4000hrs@125℃ 420mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS