MOR01SJ0201A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MOR01SJ0201A10
JLCPCB Part #
C71032
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
1W 200Ω 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS