REC7.5-4805DRW/H2/A/M/CTRL
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC7.5-4805DRW/H2/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6265845
Package
DIP,32x20.3mm
Description
2 2kV 36V~72V 5V 7.5W 750mA 82% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS