REC7.5-4805DRW/H1/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC7.5-4805DRW/H1/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6265841
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1kV 2 36V~72V 5V 7.5W 750mA 82% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS