REC5-243.3SRW/H4/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC5-243.3SRW/H4/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6265453
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~36V 1A 3.3V 4kV 5W 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS