REC3-243.3SRW/H4/A/SMD/CTRL
MFR.Part #
REC3-243.3SRW/H4/A/SMD/CTRL
JLCPCB Part #
C6264648
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 18V~36V 3.3V 3W 4kV 76% 900mA SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS