R1500H070B-T1-FE
MFR.Part #
R1500H070B-T1-FE
JLCPCB Part #
C6262883
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 180mV@(200mA) 24V 500mA 50dB@(1kHz) 70uA 7V Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS