GC2X10MPS12-247
MFR.Part #
GC2X10MPS12-247
JLCPCB Part #
C6260061
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.2kV 1.8V@10A 100A 10uA@1200V TO-247-3 SiC Diodes ROHS