QT49S-22.1184MBBK-T
MFR.Part #
QT49S-22.1184MBBK-T
JLCPCB Part #
C6257795
Description
-20℃~+70℃ 20pF 22.1184MHz 30Ω ±50ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS