PJSD12CW-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJSD12CW-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6252103
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 100pF 12V 13.3V 1uA 24V 350W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS