PJD40N04-AU_L2_000A1
MFR.Part #
PJD40N04-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C6252052
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.04nF@20V 10A、40A 10nC@4.5V 12mΩ@10V 2.4W、43.2W 2.5V 40V 84pF@20V TO-252 MOSFETs ROHS