PLD-35A29WQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PLD-35A29WQ
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 2.9kHz 3V~24V 42mm 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS