PFD-35N29WQ
MFR.Part #
PFD-35N29WQ
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 2.9kHz 3V~28V 42mm 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS