CFR03SJ0301AA0
MFR.Part #
CFR03SJ0301AA0
JLCPCB Part #
C70853
Description
300Ω 3W 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS