CFR03SJ0302AA0
MFR.Part #
CFR03SJ0302AA0
JLCPCB Part #
C70852
Description
3W 3kΩ 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS