CFR02SJ0333A10
MFR.Part #
CFR02SJ0333A10
JLCPCB Part #
C70845
Description
2W 33kΩ 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS