CFR01SJ0361A10
MFR.Part #
CFR01SJ0361A10
JLCPCB Part #
C70839
Description
1W 360Ω 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS