CFR01SJ0203A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CFR01SJ0203A10
JLCPCB Part #
C70837
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
1W 20kΩ 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS