CFR0W4J0300A50
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- CFR0W4J0300A50
- JLCPCB Part #
- C70824
- Package
- Plugin,D2.2xL6.5mm
- Description
- 250V 250mW 30Ω Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS